100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.90 | 2 | STARZYCKA Maja | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/13945/21 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -1.4 | III | LDK! | KN B | GUJA Marta | 48 | 169 | Z/13945/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m) 2024- (K100 m ) |
||||||||
2. | 13.54 | 2 e3 | DIAKUN Kateryna | KS AZS AWF Kraków (Z) | 2008 | Z/5714/23 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -1.5 | IV | LDK! | OSU | GUJA Marta | 49 | 161 | Z/5714/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (400 m) | ||||||||
3. | 14.62 | 6 e2 | NIEMCZEWSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/4112/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -1.2 | -- | ZAPART Stanisław | 48 | 165 | Z/4112/19 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.53 | 2 s1 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/0137/14 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -0.3 | I | KNS | GIZA Andrzej, B.D. | 62, 0 | 182, 0 | Z/0137/14 | MAŁOPOLSKIE | , , | 2013-J (100 m pł J MŁ) 2014- (100 m pł J MŁ) 2015- (100 m pł J MŁ, 100 m pł) 2016- (100 m, 200 m, 100 m pł J MŁ, 100 m pł, 400 m pł K) 2017- (100 m, 200 m, 100 m pł) 2018- (100 m pł) 2019- (100 m, 100 m pł) 2020- (100 m, 100 m pł) 2021- (100m pł) 2022- (100m pł) 2023- (100 m pł) 2024- (100m pł ) |
|||||||||
2. | 26.71 | 6 s1 | STARZYCKA Maja | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/13945/21 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -0.3 | III | LDK! | KN B | GUJA Marta | 48 | 169 | Z/13945/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m) 2024- (K100 m ) |
||||||||
3. | 27.39 | 7 s1 | KUSIAK Maja | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/4487/24 | U23 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -0.3 | -- | B.D. B.D. ZAPART Stanisław | 0048 | 00168 | Z/4487/24 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 27.60 | 2 s2 | DIAKUN Kateryna | KS AZS AWF Kraków (Z) | 2008 | Z/5714/23 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | +0.1 | IV | LDK! | OSU | GUJA Marta | 49 | 161 | Z/5714/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (400 m) | ||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.50 | 2 s1 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/0065/17 | U23 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | SYSAK TomaszGIZA Andrzej, B.D. | 052, 0 | 0165, 0 | Z/0065/17 | MAŁOPOLSKIE | , , | 2019- (100 m pł) 2020- (K400 m pł ) 2021- (400 m pł K) 2022- (K400 m pł K ) 2023- (400 m pł K) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||
2. | 43.33 | 5 s1 | JACYNO Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/1955/17 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | GIZA Andrzej, B.D. | 170, 0 | 53, 0 | Z/1955/17 | MAŁOPOLSKIE | , , | ||||||||||||
3. | 48.94 | 5 s2 | NIEMCZEWSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/4112/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ZAPART Stanisław | 48 | 165 | Z/4112/19 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:33.19 | 3 s1 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | SIEMIEŃSKA BarbaraGIZA Maciej | 049 | 0167 | Z/2054/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2019- (K 2000m) 2020- (K1500 m ) 2021- (800 m) 2022- (K800 m ) 2023- (800 m) 2024- (K800 m ) |
|||||||||
2. | 1:42.47 | 12 s1 | ZIĘBA Martyna | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/4469/24 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | MIREK Wacław | 0 | 0 | Z/4469/24 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:01.38 | 2 s1 | KOCZANOWA Margarita | KS AZS AWF Kraków | 1999 | Z/0990/18 | Sen | MA | Dublin (IRL) (1 / F) | 2024-05-04 | M | KNS | B.D. GIZA Andrzej | 049 | 0172 | Z/0990/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2018- (400 m) 2019- (800 m) 2020- (400 m, 800 m) 2021- (400 m, 800 m) 2022- (800m) 2023- (800 m) 2024- (800m ) |
||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:59.23 | 2 s1 | ZAJˇC Barbara | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1888/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | MIREK Wacław | 45 | 155 | Z/1888/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (K800 m
) 2024- (K800 m ) |
|||||||||
2. | 3:09.77 | 5 s1 | JAWORSKA Oliwia | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/1358/16 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | MIREK Wacław, B.D. | 50, 0 | 170, 0 | Z/1358/16 | MAŁOPOLSKIE | , , | |||||||||||
3. | 3:10.67 | 6 s1 | NITSCH Karolina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/3284/19 | U23 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | MIREK Wacław, B.D. | 48, 0 | 161, 0 | Z/3284/19 | MAŁOPOLSKIE | , , | 2020- (K1500 m
) 2021- (1500 m) 2022- (K800 m ) |
||||||||||
4. | 3:12.60 | 7 s1 | ROZKRUT Łucja | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/6485/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | CHRYCZYK Katarzyna | 47 | 164 | Z/6485/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 68038 | 6 | KOWALUNAS-BEM Olga | KS AZS AWF Kraków | 1983 | Z/2935/24 | Masters | MA | Warszawa (M) | 2024-04-20 | -- | B.D. | 50 | 164 | Z/2935/24 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.55 | 2 | PŁONKA Anna | KS AZS AWF Kraków | 1982 | Z/4980/24 | Masters | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | III | ZAPART Stanisław | 55 | 177 | Z/4980/24 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
2. | 1.45 | 2 | SZANIAWSKA Agata | KS AZS AWF Kraków | 2005 | U20 | MA | Lublin (1 / F) | 2024-05-08 | IV | ZAPART StanisławB.D. | 480 | 1650 | MAŁOPOLSKIE | |||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2.90 | 1 | ZAWICKA Pola | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1615/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | III | ZAPART Stanisław | 46 | 162 | Z/1615/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
2. | 2.40 | 2 | SOKOŁOWSKA Maria | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/4671/17 | U23 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | ZAPART Stanisław | 60 | 164 | Z/4671/17 | MAŁOPOLSKIE | , | 2018- (300 m) | ||||||||||
3. | 2.30 | 3 | DZIEDZIC Martyna | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U23 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ZAPART StanisławB.D. ZAPART Stanisław | 4700 | 16900 | MAŁOPOLSKIE | |||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.58 | 0 | WILGOCKA Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/5533/23 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | +1.5 | II | B.D. ZAPART Stanisław | 052 | 0178 | Z/5533/23 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.65 | 2 | WILGOCKA Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Sen | MA | Kraków (1) | 2024-05-05 | +2.1 | |||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.86 | 5 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-17 | -- | B.D. | 60 | 174 | Z/1174/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.41 | 7 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-18 | -- | B.D. | 60 | 174 | Z/1174/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Ciężarek (7) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.21 | 8 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-20 | -- | B.D. | 60 | 174 | Z/1174/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34:50 r | 18 f60 | BEHOUNEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków | 1961 | Z/13438/21 | Masters | MA | Toruń (M) | 2024-03-22 | -- | B.D. | 59 | 165 | Z/13438/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:55:08 | 2 | WILK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1985 | Z/10350/21 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | B.D. | 56 | 168 | Z/10350/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.8402299880981 sekund |